Jediné, na čo dokážete myslieť, je spôsob, ako ju získať naspäť. Či už ste sa rozišli, prípadne rozviedli. Ako uteká čas, uvedomujete si, že bez nej nedokážete žiť. Veľa ľudí pretrpelo rozchod a ani sa nepokúsili získať svoju ex partnerku naspäť. Možno sa obávali, že ich partnerkina ignorancia zraní ešte viac. Ale častejší prípad je, nanešťastie, že nevedeli, čo povedať a obávali sa ako vzájomná komunikácia situáciu ešte zhorší. Ak je toto váš prípad, čítajte ďalej…

Práve ste sa rozišli?

Ak ste váš vzťah ukončili len nedávno, musíte byť veľmi opatrný. Jeden druhému ste navzájom ublížili a obaja ste stále veľmi zraniteľní.

Obaja sa musíte z týchto rán vyliečiť. Je to veľmi dôležité – bez toho je márne začať akýkoľvek boj o váš vzťah.

Nekonajte, pokiaľ ste si situáciu najprv dobre nepremysleli. Pokiaľ sa unáhlite a nedovolíte napätiu opadnúť, jediná vec, ktorú dosiahnete, bude že sa vám ešte viac oddiali.

Nachvíľu sa zamyslite. Predstavte si, ako k nej podídete a začnete sa rozprávať. Skúste odhadnúť, čo by vám povedala. Pokiaľ jej reakcia nie je to, čo ste očakávali, ako sa zachováte?

Rozmýšľali ste už nad spôsobom, ako ju získať naspäť?

Stavím sa, že odpoveď bude „nie“. Väčšina ľudí ani nerozmýšľa, ako budú konať alebo rozprávať, proste to urobia. Je toľko spôsobov ako ju môžete opäť získať – a pokiaľ čo i len pomyslíte nad tým „čo ak“…. šance na úspech sa zmnohonásobia.

Čo by ste urobili ak….

Vravíte jej, že ste to pokašlali, že ju milujete a chcete ju naspäť. Ona vám na otočku povie že máte smolu. Čo by ste urobili? Pokiaľ zareagujete na jej odpoveď nesprávne, oľutujete to. Ale ak ste na túto situáciu pripravený, dokážete zareagovať spôsobom, ktorý ju prinúti sa zamyslieť.

Alebo…

Vravíte jej, že ju milujete a chcete váš vzťah obnoviť, ona odpovie, že chce to isté? Skočili by ste do nového vzťahu priamo, alebo radšej postupovali pomalšie, aby ste si boli istý, že napredujete krok za krokom a nenecháte vašu minulosť ublížiť novému vzťahu?

Môže nastať množstvo rozdielnych situácií. Ale existuje jeden overený spôsob, ako získať vašu ženu naspäť – premyslite si postup predtým ako budete konať. Poznáte ju predsa lepšie ako ktokoľvek iný. Poznáte, čo má a čo nemá rada a ako zareaguje na jednotlivé situácie.

Vytrvajte, pokiaľ sa bolesť zmierni, a potom sa opatrne prepracujte naspäť do jej života. Čoskoro budete opäť dobrí priatelia a priateľstvo položí základ pre silný vzťah.

Potrebujete pomocnú ruku, aby ste ju získali naspäť? Potom kliknite sem a odhaľte jedno malé tajomstvo, ktoré pomohlo tisíckam mužov získať späť ich partnerky.