Začnime malým testom.

Sú vám nepríjemné zmeny vo vašom živote, hoci sú pre vaše dobro?

Život je ťažký a nedostáva sa vám príležitosti, ktoré iní majú?

Necháte so sebou zametať?

Necítite sa dostatoční natoľko, aby ste robili čo chcete? (napr. zoznámiť sa s tou kráskou v autobuse)

Máte ciele, ale prakticky nič pre ne nerobíte?

…Ak sa vám pri podobných otázkach v hlave rozsvieti hanebné „Yes“, je pravdepodobné, že do istej hranice pdmieňujete svoj život strachu a dlhodobý pocit nenaplnenosti je prednejší, ako možné nepríjemnosti pri snahe dosiahnuť vaše ciele.

Článok pre Vás pripravili chalani z NaturalGame.sk – Ako získať ženu vašich snov

Množstvo ľudí žije týmito negatívnymi emóciami prakticky denne. Dostať sa z toho von je pre nich samotných prakticky nemožná, pretože väčšina ich činností je zameraná skôr na posilnenie ich presvedčení, ako na ich zničenie.

V detailoch sa jedná o neustále vyhýbanie sa situáciám, kde nastáva (iracionálny) strach. Za ženou jednoducho nepôjdu, lebo xxxxx – doplň ľubovolnú výhovorku. Namiesto overenia reality (je moje presvedčenie pravdivé? – Test) si zvolia únik a taj sa vo svojich nezmyselných presvedčeniach uvezňujú.

A teda namiesto toho, aby sa svojich negatívnych presvedčení a tým aj strachu zbavili, nečinnosťou ho len prehlbujú a výhovorkam, ktorými si ju ospravedlňujú, len pridávajú na váhe.

Napríklad, pokiaľ si myslíte, že ženy sú kurvy, podvedome budete vyhľadávať práve situácie, ktoré toto vaše presvedčenie podporujú. Oslovíte ženu na bare, nepôjde to najlepšie a namiesto hľadania možných dôvodov, prečo to nejde (bol som dostatočne chlap? liezol som jej do zadku? nemal som vlezlú tonalitu?) si proste povedia, že oni sú ta obeť, a že ženy sú kurvy, ktoré nevidia to pekné v nich a namiesto toho sa naháňaju za chlapmi na drahých autách.

Opakujúce sa myšlienkové patterny

Prečo je dôležité pozorovať opakujúce sa myšlienky (patterny) vo vašej hlave?

Pretože práve v nich sa môže schovávať odpoveď na váš problém. Po identifikácii negatívnych patternov vo vašom správaní môžete svoj problém vyriešiť. Naopak, pri neodhalení podstaty problémov môžete mať problémy so ženami (tým myslím, že váš sex life nie je taký, aký by ste si želali) naveky. Kĺzanie na povrchu, hľadanie riešienia následkov ničomu nepomôže.

Koniec koncov, o samotnom zvádzaní sme tu napísali už cez 100 článkov. Netajíme nič a všetko čo malo byť povedné už povedané bolo. Ak ste si prečítali 10 a viac článkov na blogu a aj napriek tomu máte základne otázky typu “čo jej povedať”, tak samotný problém nie je “čo je povedať”, je to len následok a symptóm.

Pokiaľ si pokladáte podobné otázky, mali by ste začať hladať myšlienkové patterny, vďaka ktorým tieto “problémy” máte.

Pokiaľ sa zahĺbite do svojich myšlienok a budete skúmať dôvody vašej nečinnosti (neschopnosť osloviť, prejaviť záujem, eskalovať k sexu…) zistíte, že zvyčajne problematická nie je jedna, ale je ich viac.

Najčastejšie sa na seminároch stretávam s rôznymi negatívnymi presvedčeniami o sebe samom, napr.:

“Budem ju nudiť”
“Nie som pre ňu dosť dobrý”
“Bude sa mi smiať”
“Budem trápny”

….alebo s negatívnymi presvedčeniami o iných.

“Pôsobí nudne”
“Bude nepríjemná”
“Určite je namyslená”
“Ide len po prachoch”

No a akonáhle vám v hlave podvedome beží niekoľko takýchto negatívnych presvedčení, spôsobuje to, že ste doslova paralyzovaní. Zaleje vás pot, v hlave máte na výber možnosti bojuj/uteč a keďže je tých presvedčení mnoho, sú silné ako Svätoplukové prúty a pustiť sa do akcie sa zdá nemožné. Samotný emočný šok, ktorý dostanete vás vyčerpá a vy ani vedome netušíte čo sa to dopekla stalo.

Teraz sa ešte raz pozrite na myšlienkové pochody, ktoré som vypichol vyššie.

Môžete si všimnúť, že aj keď ich “je” tam dokopy osem, dokopy sa dajú skĺbiť do dvoch. Prvým je negatívne videnie seba samého a druhým nálepkovanie ostatných.

Ak ich zažívate, nie je nezvyčané, že hľadáte odpovede, na problémy, ktoré vďaka nim nastanú. Neviete ako ju osloviť, ako ju zaujať, o čom sa baviť a tak ďalej.

Ale to už sú NÁSLEDKY a nie problém. Problém začal v hlave.

To čo chcete odstrániť skutočne, sú dané myšlienkové pochody.

Overenie reality v praxi

Pokiaľ máte nízke mienenie o sebe samom, choďte von a oslovte 20 žien za večer. A do nekonečna sa pýtajte seba samého, či o vás majú mienenie, aké máte o sebe vy sami.

Vedzte, že tomu tak nie je a aj keby si to 5 žien myslelo, ďalších 10 to jednoducho nebudu riešiť a iných 5 zas zaujmete a budú z diskusie s vami natešené.

Teraz nastáva overenie reality. Pokiaľ máte z 20 pokusov 5 pozitívnych, 10 neutrálnych a 5 negatívnych, dá sa tvrdiť, že ste trápny a nudný?

Keby ste pustili na zem 20 jabĺk, z ktorých by 10 zostalo vo vzduchu, 5 spadlo a 5 vyletelo do vesmíru, tak to by akože gravitácia fungovala na 100% a Newton mal pravdu?

Pravda je taká, že žiadna univerzálna pravda neexistuje.

Nemáte v rukách možnosť ovládať ľudí a teda žiadna perfektná interakcia, 100% fungujúce oslovenie, alebo konverzačné triky, ktoré namotajú úplne každú… nič z toho neexistuje.

Niekde ta chémia je a vy tú ženu zbalíte aj keby ste boli trápni a klišé od začiatku interakcie až po jej koniec, inokedy vaše nablískané macho správanie podľa všetkých “poučiek” bude nanič platné.

To čo máte v rukách, je možnosť zvoliť si akciu pred pasivitou. Možnosť challengovať svoje negatívne presvedčenia a zbaviť sa ich tým, že im dokážete nepravdivosť.

Nemôžem vám sľúbiť, že za to zožniete prvý večer odmenu v podobe sexu na jednu noc s nejakou hot študentkou. Ale v dlhodobom hľadisku to bude nevyhnutné, pretože budete robiť všetky činnosti, ktoré tomu vedú.